İKA Mühendislik

Kişiyi içine çeken mimari bizim işimiz.
İletişim

0507 351 71 00 0541 545 13 52

Adres
Altınşehir/ADIYAMAN
İKA YAPI
Herkes için akılda kalıcı bir deneyim
” Vita Garden bizim için yeşilin huzuru ile dolu bir yaşam alanı demektir.”
Çakır Grup

Hizmetlerimiz

Tamamı 4+1

Zemin Katlara Ait Yeşil Kat Bahçeleri

Özel Tasarım Oturum Alanları

Yer Altı Otoparkı

Akıllı Ev Sistemleri

Yeşil Teras Bahçeleri

Cocuk Oyun Alanı

Basketbol-Voleybol Sahası

Fitness Alanı

Süs Havuzu

Tropik ve Herdem yeşil muhteşem peyzaj

7-24 Güvenlik

Ayrıcalıklı

Doğanın huzur veren yeşiline karşı dostluğun ve komşuluğun hiç eksik olmadığı Vita Garden; mordern yaşamın tüm donatılarına sahip ayrıcalıklarıyla size en güzel yıllarınızı yaşatacak…

Yaşam Bahçesi

Vita Garden kelime anlamı ile yaşam bahçesi demektir. Yaşam kendi içinde çok fazla anlam barındırmaktadır. Tanım olarak doğumdan ölene kadar geçen süreyi ifade etse de bizce bu tanım yetersizdir. Vita Garden bizim için yeşilin huzuru ile dolu bir yaşam alanıdır. İnsan olmanın özündeki doğa ihtiyacını karşılamayı hedefler. Yaşanabilir yeşil alan sunar. Şehirlerin, betonların, grilerin arasında her sabah güzel bir bahçeye uyanmanızı sağlar.

Maksimum Fayda

2021 yılında İKA Mühendislik tarafından yapımına başlanan Vita Garden Adıyaman Altınşehir’de yer almaktadır. Doğal yaşamın içinde modern bir hayat sunmuştur. Akıllı ev sistemleri ile alıcısının sorumluluklarını paylaşmış, yeraltı otoparkı ile park sorununu güvenli bir şekilde ortadan kaldırmıştır. Çocuk oyun alanları, spor alanları, süs havuzu ile her yaşa hitap eden bir yaşam bahçesidir. Vita Garden, zemin katlara özel kat bahçeleri ve tüm bloklarda üst katlara özel çatı bahçeleri ile 5000 myerleşim alanında her m‘yi değerlendirmiş ve maksimum faydayı amaçlamıştır.

Satış Ofisi

Çakır Grup Mühendislik

2022 yazında anahtar teslim bu muhteşem projede yer almak ve temel aşamasındaki avantajlı fiyatlardan hemen yararlanmak için bizimle iletişime geçebilisiniz. 3 boyutlu teknik çizimlerimiz ile aile sıcaklığında sizleri ağırladığımız satış ofisimiz olan Çakır Grup Mühendislikte detaylı sunum ve bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın.

Temel Aşamasındaki Fiyatlarımızdan Faydalanmak için
Hemen Arayın
Hemen Arayınız
0
Proje
0 +
İş Birliği
0 +
Daire
0 +
Deneyim